Zápas o sedmé místo – Izrael předvedl hru na hranici pravidel, ale byl lepší

Zápas s Izraelem byl ten, kde jsme si rozhodně věřili na výhru a chtěli si spravit chuť. Bohužel nás potopily vlastní chyby v první části hry a nedokázali jsme ani udržet vybojované míče. Byl to zápas, který rozhodla i tvrdší hra Izraele, na kterou jsme nedokázali adekvátně reagovat. V takovém případě to neznamená oplácet stejnou mincí, rozhodně ragby není o tom někomu něco vracet a neplatí tady oko za oko a zub za zub, ale nedokázali jsme se zklidnit a hrát naši hru.

Rozladěnost některých hráčů potom vedla k častějším chybám, či debatám s rozhodčími. Ale i to k velkým hrám patří, umět pracovat s vlastní egem, motivací, nervozitou a vědět, že v týmové hře jde vždy o nejlepší přispění celému týmu, a že je to více než jeden hráč, i když to v některých zápasech může vypadat, že jde pouze o dominantní hráče.

Pozitivní bylo, že se do hry dostali všichni hráči a bylo hezké sledovat houževnatost hráčů z lavičky, zejména Tomáše Moravika.

Prohra s Izraelem nás vyprovodila do Béčka a my se můžeme těšit na zápasy mistrovství Evropy skupiny „B“, které se bude konat v roce 2024.

Připravujeme závěrečnou zprávu.

Děkujeme všem za podporu
Trenér

,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *